Інформація про садок

З 24 березня 2015 року Киківський ДНЗ було переведено з групи короткотривалого перебування - в типовий, з 9 годинним режимом роботи, 3-х разовим харчуванням. Після переведення садочка в типовий, було сформовано одну різновікову групу, в кількості 36 дітей, 32 дитини взято під соціальний патронат.

Садочок працює з 8.00 до 17.00 год., без перерви на обід, вихідні – субота, неділя та святкові.

В зв'язку з переведенням садочка в типовий в ДНЗ було розширено штати.

Педагогічні працівники:

Завідувач – Матвійчук Олена Олександрівна

(Житомирський державний університет ім. І. Франка, »)

Вихователь – Нестерчук Галина Іванівна

(Івано-Франківський Прикарпатський державний університет ім. В. Стефаника, педагогічний факультет, спеціальність «Викладач педагогіки і психології дошкільної, вихователь»)

Вихователь - Швець Валентина Петрівна

Вихователь - Матвійчук Оксана Миколаївна

Обслуговуючий персонал Киківського ДНЗ:

помічник вихователя – Н. М. Савчук, кухар – Л. В. Матвійчук, сестра медична – О. Д. Матвійчук, кочегари (які були прийняті на опалювальний сезон) – П. П. Герасимчук, Ю. П. Бачичук, В. В. Савчук.

Дошкільний навчальний заклад працює над проблемною темою:

«Театралізована діяльність, як вид художньо-естетичного розвитку дошкільників»

Ми працюємо за програмою: «Українське дошкілля».

Використовуємо періодичні видання, журнали «Дошкільне виховання», «Джміль», «Палітра педагога», збірник книг «Система орієнтованого перспективно-календарного тематичного планування», для роботи з дітьми використовуємо матеріали з інтернету.

Середа, 18.10.2017, 19:41
«  Жовтень 2017  »